Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 29.6.2018
Nepřítomné třídy012345678
1.AAbscAbscAbsc
1.BAbscAbscAbsc
2.AAbscAbscAbsc
2.BAbscAbscAbsc
2.CAbscAbscAbsc
3.AAbscAbscAbscAbsc
3.BAbscAbscAbscAbsc
4.AAbscAbscAbscAbsc
4.BAbscAbscAbscAbsc
5.AAbscAbscAbscAbsc
5.BAbscAbscAbsc
6.AAbscAbscAbscAbscAbsc
6.BAbscAbscAbscAbscAbsc
7.AAbscAbscAbscAbscAbsc
7.BAbscAbscAbscAbscAbsc
8.AAbscAbscAbscAbscAbsc
8.BAbscAbscAbscAbscAbsc
9.AAbscAbscAbscAbscAbsc
9.BAbscAbscAbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Burian Michal2. hododpadáAj5.A (AJ2)+
3. hododpadáPp8.B
5. hododpadáPp8.A
6. hododpadáHv8.B
Důrová Lenka2. hododpadáM8.B
3. hododpadáNj7.B (NJ3)+
5. hododpadáNj9.A (NJ2)+
Fibichová Andrea3. hododpadáM5.A
4. hododpadáSkn5.A
5. hododpadáČjl5.A
Fořt Lukáš6. hododpadáICT9.A
Havlíčková Lenka3. hododpadáAj3.B (Aj2)+
4. hododpadáSp9.B
5. hododpadáICT3.A
Jirkovská Hana2. hododpadáFy9.A
5. hododpadáFy8.B
Baušteinová Lucie0. hododpadáTv7.B (Tvd)+
2. hododpadáPp7.A
3. hododpadáVkz9.B
5. hododpadáSp6.B (Sp1)
6. hododpadáSp6.B (Sp1)
Klatovská Ludmila2. hododpadáČjl6.A
3. hododpadáM6.A
4. hododpadáČjl9.A
5. hododpadáTv6.B (Tvd)+
6. hododpadáTv6.B (Tvd)+
Kopčanová Hana2. hododpadáČjl2.C (Čj1)
3. hododpadáČjl2.C
4. hododpadáHv2.C
Švejdová Miluše2. hododpadáTv1.A
4. hododpadáPc1.A
Krenková Dana2. hododpadáČjl2.A
3. hododpadáM4.A
4. hododpadáČjl2.A
Kučerová Venuše2. hododpadáM4.B
3. hododpadáSkn4.B
4. hododpadáVv4.B
5. hododpadáVv4.B
Kučerová Vendula2. hododpadáČjl9.B
3. hododpadáČjl8.A
4. hododpadáČjl7.A
Pícha Josef2. hododpadáM6.B
4. hododpadáAj6.B (AJ2)+
5. hododpadáAj9.A (AJ1)+
6. hododpadáFy8.A
Lanč Lukáš2. hododpadáD8.A
3. hododpadáD9.A
4. hododpadáFy7.B
5. hododpadáD7.B
6. hododpadáVko9.B
Provazníková Lenka2. hododpadáAj5.B (AJ1)+
3. hododpadáAj7.B (AJ 1)+
4. hododpadáAj6.B (AJ1)+
Kaplanová Michaela2. hododpadáAj5.B (AJ3)+
3. hododpadáAj2.A
4. hododpadáAj6.B (AJ3)+
5. hododpadáAj9.A (AJ3)+
Makovská Marie2. hododpadáM7.B
4. hododpadáM8.A
5. hododpadáM7.A
Matysová Elvíra2. hododpadáČjl2.C (Čjl2)
3. hododpadáČjl1.A (Čjl1)
4. hododpadáČjl1.B (Čjl1)
Hrdá Lenka3. hododpadáD6.B
4. hododpadáZ8.B
Mrkusová Monika3. hododpadáM5.B
4. hododpadáČjl5.B
Němcová Jitka3. hododpadáAj7.B (AJ 2)+
Poncarová Zuzana2. hododpadáM2.B
3. hododpadáAj2.B
4. hododpadáTv2.B
Průšová Blanka3. hododpadáČjl1.A (Čjl)
Sirová Pavlína2. hododpadáM3.A
3. hododpadáAj3.A (Aj1)
4. hododpadáČjl3.A
Špejrová Kamila2. hododpadáSkn4.A
4. hododpadáICT4.A
5. hododpadáHv4.A
Šulcová Hana2. hododpadáM1.B
3. hododpadáTv1.B
4. hododpadáČjl1.B (Čjl)
Hrbáčková Michaela2. hododpadáČjl3.B
3. hododpadáAj3.B (Aj3)
4. hododpadáM3.B
5. hododpadáPc3.B
Změny v rozvrzích tříd:
1.A2.-4. hod Obecná absence třídy
1.B2.-4. hod Obecná absence třídy
2.A2.-4. hod Obecná absence třídy
2.B2.-4. hod Obecná absence třídy
2.C2.-4. hod Obecná absence třídy
3.A2.-5. hod Obecná absence třídy
3.B2.-5. hod Obecná absence třídy
4.A2.-5. hod Obecná absence třídy
4.B2.-5. hod Obecná absence třídy
5.A2.-5. hod Obecná absence třídy
5.B2.-4. hod Obecná absence třídy
6.A2.-6. hod Obecná absence třídy
6.B2.-6. hod Obecná absence třídy
7.A0., 2.-5. hod Obecná absence třídy
7.B0., 2.-5. hod Obecná absence třídy
8.A2.-6. hod Obecná absence třídy
8.B2.-6. hod Obecná absence třídy
9.A2.-6. hod Obecná absence třídy
9.B2.-6. hod Obecná absence třídy