Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 18.1.2019
Nepřítomné třídy012345678
7.AAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
8.BAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Nepřítomní učitelé012345678
Burian Michal(Abs)---KL--LK--
Důrová Lenka(N)-HL....LLJP..-
Baušteinová Lucie(Abs)-LKHL-....--
Švejdová Miluše(OČR)-VeJVeJVeJVeJVeJ-
Křivánková Petra(Abs)---------
Kuodžius Lenka(Abs)KMHK
Změny v rozvrzích učitelů:
Fořt Lukášpřed 1. hod dohled suterén
Jirkovská Hanapřed 1. hod dohled přízemí
Klatovská Ludmila1. hodsupl. (BL Abs)Fy6.A(Ch)
2. hododpadáM7.A
4. hododpadáČjl8.B
6. hodsupl. (MB Abs)Hv9.B(Hv)
Kopčanová Hana2. hodsupl. (KL Abs)Aj3.C (AJ)(3.C)
Veverka Jana1. hodsupl. (MŠ OČR)Čjl3.A(3.A)
2. hodsupl. (MŠ OČR)M3.A(3.A)
3. hodsupl. (MŠ OČR)Skn3.A(3.A)
4. hodsupl. (MŠ OČR)Vv3.A(3.A)
5. hodsupl. (MŠ OČR)Pc3.A(3.A)
před 2., 5. hod dohled 1. patro - sektor A
Krenková Danapřed 4. hod dohled 1. patro - sektor B
Pícha Josef4. hodspojeno (DL N)Aj7.B (Nj3)+(Aj)
před 2. hod dohled přízemí
Lanč Lukáš3. hodsupl. (DL N)M6.B(F)
6. hododpadáFy8.B
před 2. hod dohled 1. patro - sektor B
před 3. hod dohled suterén
Kuodžius Lenka3. hodspojeno (MB Abs)Aj5.B (AJ 2)+(5.A)
4. hododpadáAj7.A (AJ1)+
Kaplanová Michaela1. hodspojeno (KL Abs)Aj9.B (Aj 2)+(D)
3. hododpadáAj8.B
Makovská Marie1. hododpadáM8.B
Hrdá Lenka1. hodsupl. (DL N)Nj9.B (NJ3)+(Z)
2. hodsupl. (BL Abs)Pp8.A(Ch)
5. hododpadáZ7.A
Špejrová Kamila4. hodspojeno (BL Abs)HTS9.B (PB)+(Hv)
Změny v rozvrzích tříd:
3.A1. hodČjl(3.A)suplujeVeverka Jana(MŠ)
2. hodM(3.A)suplujeVeverka Jana(MŠ)
3. hodSkn(3.A)suplujeVeverka Jana(MŠ)
4. hodVv(3.A)suplujeVeverka Jana(MŠ)
5. hodPc(3.A)suplujeVeverka Jana(MŠ)
3.C2. hodAjAJ(3.C)suplujeKopčanová Hana(KL)
5.A3. hodAjAJ 2(5.A)spojíKuodžius Lenka(MB)
5.B3. hodAjAJ 2(5.A)spojíKuodžius Lenka(MB)
6.A1. hodFy(Ch)suplujeKlatovská Ludmila(BL)
5. hodSpSp2odpadá(BL)
6. hodSpSp2odpadá(BL)
6.B3. hodM(F)suplujeLanč Lukáš(DL)
7.A4. hodAjNj3(Aj)spojíPícha Josef(DL)
0.-8. hod Obecná absence třídy
7.B4. hodAjNj3(Aj)spojíPícha Josef(DL)
8.A2. hodPp(Ch)suplujeHrdá Lenka(BL)
8.B0.-6. hod Obecná absence třídy
9.A1. hodAjAj 2(D)spojíKaplanová Michaela(KL)
1. hodNjNJ3(Z)suplujeHrdá Lenka(DL)
4. hodHTSPB(Hv)spojíŠpejrová Kamila(BL)
9.B1. hodAjAj 2(D)spojíKaplanová Michaela(KL)
1. hodNjNJ3(Z)suplujeHrdá Lenka(DL)
4. hodHTSPB(Hv)spojíŠpejrová Kamila(BL)
6. hodHv(Hv)suplujeKlatovská Ludmila(MB)